• DEUTSCH
  • ENGLISH
  • CZECH
  • POLISH
  • SERBSCE
Velikost písma: A-AA+

Jízdní řád

 
 
hod.

NISA:GO

Vyzkoušejte náš nový, inovativní, interaktivní plánovací systém pro cestování a turismus.

Pracovníci

Společnost VON GmbH je >>štíhlá<< organizace. Dvanáct vlastních zaměstnanců se stará o regionální železniční osobní dopravu a integrovaný svazový tarif pro cca 470.000 obyvatel na území Dopravního svazu ZVON.

 

Hans-Jürgen Pfeiffer

Funkce:
Telefon:
Email:
 
Jednatel
+49 (0) 35 91 /32 69 10
»h.pfeiffer@zvon.de

 

Christoph Mehnert

Funkce:
Telefon:
Email:
 
Dopravní hospodářství / zástupce jednatele
+49 (0) 35 91 /32 69 14
»c.mehnert@zvon.de

 

Ina Grellert

Funkce:
Telefon:
Email:
 
Asistentka vedení / rozpočet
0049 (0) 35 91 /32 69 11
»i.grellert@zvon.de

 

Dirk Benofsky

Funkce:
Telefon:
Email:
 
Pracovník pro tarif / nová média / knižní jízdní řád ZVON
+49 (0) 35 91 /32 69 17
»d.benofsky@zvon.de

 

Michael Breitkopf

Funkce:
Telefon:
Email:
 
Pracovník distribuce / odbavování / RBL
+49 (0) 35 91 /32 69 38
»m.breitkopf@zvon.de

 

Sandra Trebesius

Funkce:
Telefon:
Email:
 
Tisková mluvčí / marketing / práce s veřejností
0049 (0) 35 91 /32 69 18
»s.trebesius@zvon.de

 

Jana Kahl

Funkce:
Telefon:
Email:
 
Pracovník finanční správy / controlling
+49 (0) 35 91 /32 69 15
»j.kahl@zvon.de

 
 

Daniela Meyer

Funkce:

Telefon:
Email:
 
Pracovnice
linky ZVON-INFO-Telefon
0800-9866 4636
»infotelefon@zvon.de

 
 

Peggy Kriedel

Funkce:

Telefon:
Email:
 
Pracovnice
linky ZVON-INFO-Telefon
0800-9866 4636
»infotelefon@zvon.de
ZVON na facebookuZVON na facebooku
Poslední aktualizace:
23. duben 2018
© Copyright 2018 - Zweckverband Verkehrsverbund Oberlausitz-Niederschlesien (ZVON)
TISKNOUT
Diese Website verwendet Cookies. In diesen werden jedoch keine personenbezogen Inhalte gespeichert. Durch die weitere Nutzung der Webseite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu Weitere Informationen
VERSTANDEN