• DEUTSCH
  • ENGLISH
  • CZECH
  • POLISH
  • SERBSCE
Rozmiar czcionki: A-AA+

Twój Plan Podróży

 
 
Czas

Pracownicy

VON GmbH jest niewielką organizacją. Dwunastu na stałe zatrudnionych pracowników troszczy się o kolejowy transport pasażerski oraz taryfę obszaru związkowego dla potrzeb ok. 470.000 mieszkańców obszary związkowego ZVON.

 

Hans-Jürgen Pfeiffer

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail:
 
Prezes Zarządu
0049 (0) 35 91 /32 69 10
»h.pfeiffer@zvon.de

 

Christoph Mehnert

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail:
 
Gospodarka przewozowa / Wiceprezes Zarządu
0049 (0) 35 91 /32 69 14
»c.mehnert@zvon.de

 

Ina Grellert

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail
 
Asystentka Zarządu / budżet
0049 (0) 35 91 /32 69 11
»i.grellert@zvon.de

 

Dirk Benofsky

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail:
 
Pracownik ds. taryfowych / Nowe media / Książkowy rozkład jazdy ZVON-u
0049 (0) 35 91 /32 69 17
»d.benofsky@zvon.de

 

Michael Breitkopf

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail:
 
Pracownik ds. dystrybucji / Automatycznie sterowany system ruchu
0049 (0) 35 91 /32 69 38
»m.breitkopf@zvon.de

 

Sandra Trebesius

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail:
 
Rzecznik prasowy / współpraca ds. marketingu / PR
0049 (0) 35 91 /32 69 18
»s.trebesius@zvon.de

 

Jana Kahl

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail:
 
Pracownik ds. finansów / controlling
0049 (0) 35 91 /32 69 15
»j.kahl@zvon.de

 

Ilka Hunger

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail:
 
Pracownik ds. planowania ofert przewozowych
0049 (0) 35 91 /32 69 36
»i.hunger@zvon.de

 

Jitka Bergholz

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail:
 
Pracownik ds. zarządzania danymi NISA:GO
0049 (0) 35 91 /32 69 16
»j.bergholz@zvon.de

 

Daniela Meyer

Funkcja:
Telefon:
Adres e-mail:
 
Referentka działu PR / Taryfa / Rozkład jazdy
0049 (0) 35 91 /32 69 19
»d.meyer@zvon.de

 
 

Peggy Kriedel

Funkcja:

Telefon:
Adres e-mail:
 
Pracownik
Infolinia ZVON-u
0800-9866 4636
»infotelefon@zvon.de

Informacja telefoniczna dostępna tylko na terenie Niemiec, w języku niemieckim. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

 
 

Kerstin Hoffmann

Funkcja:

Telefon:
Adres e-mail:
 
Pracownik
Infolinia ZVON-u
0800-9866 4636
»infotelefon@zvon.de

Informacja telefoniczna dostępna tylko na terenie Niemiec, w języku niemieckim. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

 
 

Peggy Standfuß

Funkcja:

Telefon:
Adres e-mail:
 
Pracownik
Infolinia ZVON-u
0800-9866 4636
»infotelefon@zvon.de

Informacja telefoniczna dostępna tylko na terenie Niemiec, w języku niemieckim. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.
ZVON na facebook-uZVON na facebook-u
Ostatnia aktualizacja:
23. październik 2017
© Copyright 2017 - Zweckverband Verkehrsverbund Oberlausitz-Niederschlesien (ZVON)
DRUKUJ