• DEUTSCH
  • ENGLISH
  • CZECH
  • POLISH
  • SERBSCE
wulkosć pisma: A-AA+

Komfortowa informacija

 
 
časnik

Sobudźěłaćerjo

VON GmbH je >>šwižna<< organizacija. Dwanaće kruće přistajenych sobudźěłaćerjow stara so wo SPNV a wo tarif zwjazka za něhdźe 470.000 wobydlerjow w zwjazkowym wobwodźe ZVON-a.

 

Hans-Jürgen Pfeiffer

funkcija:
Telefon:
E-Mail:
 
jednaćel
0 35 91 /32 69 10
»h.pfeiffer@zvon.de

 

Christoph Mehnert

funkcija:
Telefon:
E-Mail:
 
wobchadne hospodarstwo / zastupjer jednaćela
0 35 91 /32 69 14
»c.mehnert@zvon.de

 

Ina Grellert

funkcija:
Telefon:
E-Mail
 
asistentka jednaćelskeho wjednistwa
0 35 91 /32 69 11
»i.grellert@zvon.de

 

Dirk Benofsky

funkcija:
Telefon:
E-Mail:
 
sobudźěłaćer tarify / nowe medije / kniha jězbneho plana ZVON-a
0 35 91 /32 69 17
»d.benofsky@zvon.de

 

Michael Breitkopf

funkcija:
Telefon:
E-Mail:
 
sobudźěłaćer rozšěrjenje / RBL
0 35 91 /32 69 38
»m.breitkopf@zvon.de

 

Sandra Trebesius

funkcija:
Telefon:
E-Mail:
 
nowinska rěčnica / sobudźěłaćerka marketing / zjawnostne dźěło
0 35 91 /32 69 18
»s.trebesius@zvon.de

 

Jana Kahl

funkcija:
Telefon:
E-Mail:
 
sobudźěłaćerka financy / controlling
0 35 91 /32 69 15
»j.kahl@zvon.de

 
 

Daniela Meyer

funkcija:

Telefon:
E-Mail:
 
sobudźěłaćerka
ZVON-INFO-Telefon
0800-9866 4636
»infotelefon@zvon.de

 
 

Peggy Kriedel

funkcija:

Telefon:
E-Mail:
 
sobudźěłaćerka
ZVON-INFO-Telefon
0800-9866 4636
»infotelefon@zvon.de
ZVON na facebookuZVON na facebooku
poslednja aktualizacija:
14. december 2017
© Copyright 2017 - Zweckverband Verkehrsverbund Oberlausitz-Niederschlesien (ZVON)
wućišć