0
Link: www.zvon.de
Navigation
BahnTramBus
Link: www.zvon.de
Infotelefon
ZVON-INFO-TELEFON
0800-9866-4636
Mo-Fr
7:00-18:00 Uhr
Vyhledávání
 

Pracovníci

 
 

Hans-Jürgen Pfeiffer

Jednatel

Telefon: 0 35 91 /32 69 10
E-mail: h.pfeiffer@zvon.de

Christoph Mehnert

Dopravní hospodářství / Zástupce jednatele

Telefon: 0 35 91 /32 69 14
E-mail: c.mehnert@zvon.de

Peggy Kroschwald

Sekretariát

Telefon: 0 35 91 /32 69 0
E-mail: p.kroschwald@zvon.de

Ina Grellert

Pracovník finanční správy / Rozpočet

Telefon: 0 35 91 /32 69 11
E-mail: i.grellert@zvon.de

Maja Lehmann

Pracovník finanční správy / Controlling

Telefon: 0 35 91 /32 69 15
E-mail: m.lehmann@zvon.de

Sandra Trebesius

Tisková mluvčí / Marketing / Práce s veřejností

Telefon: 0 35 91 /32 69 18
E-mail: s.trebesius@zvon.de

Daniela Meyer

Práce s veřejností / Tarif / Jízdní řád

Telefon: 0 35 91 /32 69 19
E-mail: d.meyer@zvon.de

Dirk Benofsky

Tarif / Nová média / Knižní jízdní řád ZVON

Telefon: 0 35 91 /32 69 17
E-mail: d.benofsky@zvon.de

Michael Breitkopf

Pracovník distribuce / Odbavování / RBL

Telefon: 0 35 91 /32 69 38
E-mail: m.breitkopf@zvon.de

Ilka Hunger

Plánování dodavatelského

Telefon: 0 35 91 /32 69 36
E-mail: i.hunger@zvon.de

Christine Nützsche

NISA:GO

Telefon: 0 35 91 /32 69 16
E-mail: c.nuetzsche@zvon.de

Kerstin Hoffmann

Pracovnice linky ZVON-INFO-Telefon

Telefon: 0800-9866 4636
E-mail: infotelefon@zvon.de

Peggy Standfuß

Pracovnice linky ZVON-INFO-Telefon

Telefon: 0800-9866 4636
E-mail: infotelefon@zvon.de

Daylin Sanchez

Pracovnice linky ZVON-INFO-Telefon

Telefon: 0800-9866 4636
E-mail: infotelefon@zvon.de
 
 
Tato webová stránka používá Cookies. Nejsou v nich však ukládány žádné osobní údaje. Dalším používáním této stránky vyjadřujete svůj souhlas s použitím Cookies. Další informace
ROZUMÍM