0
Link: www.zvon.de
Navigation
BahnTramBus
ZVON-INFO-TELEFON
0800-9866-4636
Link: www.zvon.de
Infotelefon
ZVON-INFO-TELEFON
0800-9866-4636
Mo-Fr
7:00-18:00 Uhr
Szukaj
 

Pracownicy

 
 

Hans-Jürgen Pfeiffer

Prezes Zarządu

Telefon: 0 35 91 /32 69 10
E-Mail: h.pfeiffer@zvon.de

Christoph Mehnert

Gospodarka przewozowa / Wiceprezes Zarządu

Telefon: 0 35 91 /32 69 14
E-Mail: c.mehnert@zvon.de

Peggy Kroschwald

sekretariat

Telefon: 0 35 91 /32 69 0
E-Mail: p.kroschwald@zvon.de

Ina Grellert

Pracownik ds. finansów / budżet

Telefon: 0 35 91 /32 69 11
E-Mail: i.grellert@zvon.de

Maja Lehmann

Pracownik ds. finansów / controlling

Telefon: 0 35 91 /32 69 15
E-Mail: m.lehmann@zvon.de

Sandra Trebesius

Rzecznik prasowy / współpraca ds. marketingu / PR

Telefon: 0 35 91 /32 69 18
E-Mail: s.trebesius@zvon.de

Daniela Meyer

Referentka działu PR / Taryfa / Rozkład jazdy

Telefon: 0 35 91 /32 69 19
E-Mail: d.meyer@zvon.de

Dirk Benofsky

Pracownik ds. taryfowych / Nowe media / Książkowy rozkład jazdy ZVON-u

Telefon: 0 35 91 /32 69 17
E-Mail: d.benofsky@zvon.de

Michael Breitkopf

Pracownik ds. dystrybucji / Automatycznie sterowany system ruchu

Telefon: 0 35 91 /32 69 38
E-Mail: m.breitkopf@zvon.de

Ilka Hunger

Pracownik ds. planowania ofert przewozowych

Telefon: 0 35 91 /32 69 36
E-Mail: i.hunger@zvon.de

Christine Nützsche

Pracownik ds. zarządzania danymi NISA:GO

Telefon: 0 35 91 /32 69 16
E-Mail: c.nuetzsche@zvon.de

Kerstin Hoffmann

Pracownik Infolinia ZVON-u

Telefon: 0800-9866 4636
E-Mail: infotelefon@zvon.de

Peggy Standfuß

Pracownik Infolinia ZVON-u

Telefon: 0800-9866 4636
E-Mail: infotelefon@zvon.de

Daylin Sanchez

Pracownik Infolinia ZVON-u

Telefon: 0800-9866 4636
E-Mail: infotelefon@zvon.de

Vorsitzender des Aufsichtsrates der VON GmbH ist Herr Landrat Harig.
 
 
Data protection settingsThis website uses cookies. Some of them are necessary, and others help us to improve this website and how you experience it.
I agree, and know that with effect for the future, I can change or cancel my consent at any time.
Więcej informacji